Duyurular
“ INTERNATIONAL BOSPHORUS BALLET FESTIVAL ” - Uluslararası Bale Festivali
22 - 23 Haziran 2019 tarihinde  Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde ikincisi gerçekleştirilen boğaz bale festivali birçok yetenekli dansçılar katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleşti.Kıvanç Eser Bale Kursu olarak bizde, Oktay KERESTECİ, Berk SARIBAY ve Evrim TEKE BAKIRCI gibi önemli bir otoritenin karşısında  bir çok ödülle bu platformda başarılı sonuçlar elde ettik.. Tüm yarışmacıları ve dans okulu hocalari muhteşem performanslar için kutluyoruz.
BEYZA GÜMÜŞ
21.06.2018
Sevgili öğrencimiz Beyza GÜMÜŞ... Kendisinin kurumumuzda ki 5 yıllık eğitiminin yanında birde bugün MSGSÜ İstanbul Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Çağdaş Dans Bölümü öğrencisi olmuştur.. Öncelikle ebeveynlerini kutluyorum ki bu ülkeye en çok lazım olan sanata evet dedikleri yolda Beyza ile bizi buluşturduklarını için.. Ardından güzel kızım Beyza seni gönülden tebrik ediyor azminin ve başarılarının daim olmasını diliyorum. Yolun açık olsun güzel kızım
ADRİYA ÖZKAŞIKÇI
25.01.2018
İsviçre'den okulumuza gurur verici haber: Okulumuzda 1. Sınıf öğrencisiyken ailevi sebeplerle İsviçre'ye yerleşen öğrencimiz Adriya Özkaşıkçı, bugün Zürih'te katıldığı seçme sonucu, dünyanın en saygın bale topluluklarından biri olan Zürih Opera Balesi'nin okuluna (Ballettschule für das Opernhaus Zürich) 3. seviyeden kabul edilmiştir. Okulumuzda aldığı eğitim sonucu, girilmesi çok zor olan bu kuruma kabul edilen sevgili öğrencimiz Adriya'yı tebrik ediyor, onu dünya sahnelerinde izleyeceğimiz günleri heyecanla bekliyoruz .
İZMİR DEVLET OPERA ve BALESİ 2. ÇOCUK BALESİ ŞENLİĞİ / 1 Haziran 2014